1990 yılında ülkemizin farklı bölgelerinde faaliyet göstermiş firmamız, 2009 yılı itibarı ile Burhaniye’de faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarını 28 yıllık tecrübeye sahip çalışma kadrosu ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İş Prensibimiz ve Disiplinimiz ile fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, istekleriniz doğrultusunda evinizin veya projenizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda çalışmalara başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!
Burhaniye şehir merkezinde ve çevre ilçelerdeki her türlü inşaat ve tadilat işleri için bize 0 533 512 64 65 numaralı telefondan ve web sitemiz www.burhaniyeinsaat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Paylaşımlarınız için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.